Триває вступна кампанія! Прийом документів для вступу на бюджет завершено


Прийом документів для вступників з непідконтрольних Уряду України територій Донецької, Луганської областей, територій вздовж “лінії розмежування” та Криму на бюджетну форму навчання через Освітні Центри “Донбас-Україна”, “Крим-Україна” завершено.


Молодь з НПУТ Донецької, Луганської областей, “лінії розмежування” та Криму може вступати в українські університети, коледжі, технікуми та ПТНЗ за спрощеною системою через Освітні Центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна” на контрактну форму навчання до 27 вересня.


Абітурієнти, що проживають на вказаних вище територіях (перелік населених пунктів дивіться за посиланням), мають можливість вступати БЕЗ паспорта, атестата та ЗНО, здавши іспити з української мови, історії України та профільного предмету/творчого конкурсу.


Для цього вступнику треба звернутися до Освітнього Центру до 27 вересня, заповнити освітню декларацію та скласти три вступні іспити.


Водночас, якщо абітурієнт все ж має результати ЗНО чи український атестат, він теж може скористатися спрощеною процедурою і вступити через Освітні Центри. Важливо також, що прізвище кожного вступника з окупованих територій обов’язково зашифровується.


Після зарахування на контракт є можливість написати заяву про переведення на бюджетну форму


Зарахування на бюджет до ПТНЗ відбувається до 27 вересня. 


Гаряча лінія Фонду "Відкрита політика":

0 800 504 425 – БЕЗКОШТОВНО!

 

+38 068 951 25 13 

+38 050 550 54 11 (Viber, Telegram, WhatsApp)

 


ОСТАННI НОВИНИ