Перелік населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, мешканці яких мають право вступати до українських закладів освіти за спрощеною процедурою через Освітні центри «Донбас/Крим-Україна

Донецька область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Авдіївка

м. Торецьк (у тому числі м. Залізне, смт Південне, смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка, смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми, смт Щербинівка, смт Петрівка, с-ще Кримське)

Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)

смт Сартана (м. Маріуполь)

смт Талаківка (м. Маріуполь)

с-ще Ломакине (м. Маріуполь)

Бахмутського району:

с. Воздвиженка

смт Зайцеве

с-ще Зеленопілля

с. Кодема

с. Криничне

смт Луганське

с. Миколаївка (Кодемська сільська рада)

с. Миколаївка Друга

смт Миронівський

с. Миронівка

с-ще Новолуганське

м. Світлодарськ

с. Семигір’я

с. Розсадки

с-ще Роти

с. Дача

Волноваського району:

смт Андріївка

с-ще Бахчовик

с. Бердянське

с. Водяне (Комінтернівська сільська рада)

с. Гранітне

с-ще Дружне

с. Запорізьке

с. Заїченко

с. Кам’янка

с-ще Калинівка

с. Лебединське

смт Мирне

с-ще Маловодне

с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада)

с. Новоселівка

с. Новоселівка Друга

с-ще Обільне

с. Орловське

с. Павлопіль

с. Пищевик

с. Сопине

с. Старомар’ївка

с. Старогнатівка

с. Степанівка

с. Федорівка

с. Чермалик

с. Черненко

с. Широкине

с. Богданівка

с. Вікторівка

с. Новогнатівка

с. Миколаївка (Миколаївська сільська рада)

Мар’їнського району:

с. Березове

м. Красногорівка

м. Мар’їнка

с. Славне

с. Степне

с. Тарамчук

с. Солодке

с. Водяне (Степненська сільська рада)

с. Галицинівка

с. Карлівка

с. Новомихайлівка

с. Побєда

Ясинуватського району:

с. Водяне (Пісківська сільська рада)

смт Верхньоторецьке

с. Веселе (Красногорівська сільська рада)

с-ще Кам’янка

с. Красногорівка

с-ще Ласточкине

с-ще Невельське

с. Новоселівка Друга

с-ще Опитне

с. Первомайське

с-ще Піски

с. Тоненьке

с. Троїцьке

с-ще Сєверне

с. Нетайлове

с. Новокалинове

Луганська область

Населені пункти:

Новоайдарського району:

м. Щастя

с. Трьохізбенка

с. Кряківка

с. Оріхове-Донецьке

с. Лобачеве

с. Лопаскине

с. Кримське

с. Причепилівка

Попаснянського району:

м. Попасна

с. Троїцьке

м. Золоте (крім Золотого-5)

м. Гірське

смт Новотошківське

с. Катеринівка

с. Оріхове

Станично-Луганського району:

смт Станиця Луганська

смт Петропавлівка

с. Войтове

с. Валуйське

с. Болотене

с. Сизе

с. Макарове

с-ще Вільхове

с. Нижня Вільхова

с. Верхня Вільхова

с. Плотина

с. Пшеничне

с. Малинове

с. Гарасимівка

с. Комишне

с. Юганівка

с. Колесниківка

с. Красна Талівка

с. Красний Деркул

с. Чугинка

с. Золотарівка

с. Олександрівка

с. Вільне

с. Деркульське

с-ще Широкий

с-ще Козачий

с-ще Степове

с. Нижньотепле

с. Артема

с. Середньотепле

с. Піщане

с. Передільське

с. Геївка

с. Старий Айдар

с-ще Талове

с. Благовіщенка