Пряма трансляція конференції «Вступна кампанія для молоді з ТОТ: підсумки 2020, початок 2021»

У четвер, 21 січня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайнконференція на тему «Вступна кампанія для молоді з ТОТ: підсумки 2020, початок 2021». 


В ході онлайнконференції абітурієнти та їх батьки з окупованого Донбасу зможуть онлайн отримати відповіді на питання про умови вступу українські вузи та навчальні заклади середньої освіти у 2021 році.
Учасники: представник USAID; заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко; виконавчий директор ГО "Фонд "Відкрита політика", засновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, кандидат історичних наук Ірина Жданова; представник Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; начальник головного управління вищої освіти та освіти для дорослих Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович; директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва; представник Освітнього центру (вул. Рейтарська, 8/5а); Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. ОСТАННI НОВИНИ