Анонс «Вступна кампанія для молоді з тимчасово окупованих територій: підсумки 2020, початок 2021»

У четвер, 21 січня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція на тему "Вступна кампанія для молоді з ТОТ: підсумки 2020, початок 2021". 


Учасники: представник USAID; заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко; виконавчий директор ГО "Фонд "Відкрита політика", засновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, кандидат історичних наук Ірина Жданова; представник Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; начальник головного управління вищої освіти та освіти для дорослих Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович; директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва; представник Освітнього центру (вул. Рейтарська, 8/5а); Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. 


Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна", на сайтах: «Доступна освіта», «Відкрита політика».


Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (096) 655-67-63 (Валерія Сємкова) та через електронну пошту dostupnaosvita.com.ua@gmail.com.


Більше про освіту для тимчасово окупованих територій: openpolicy.org.ua, dostupnaosvita.com.ua.


Громадська організація «Фонд «Відкрита політика»

+38 098 079 69 73 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38 095 200 85 73 (в т. ч. для людей з порушеннями слуху)

(Viber, Whatsapp, Telegram)

Skype Доступна освіта

Підписуйся на наш телеграм-канал https://t.me/dostupnaosvita

Instagram - https://instagram.com/openpolicyfoundation

Дізнайся більше на сайті: https://dostupnaosvita.com.ua
ОСТАННI НОВИНИ