Пошук через ЄДЕБО вишів, у яких діють Освітні центри та які здійснюють прийом на обрану спеціальність

Ця інструкція допоможе працівнику Освітнього Центру (далі - ОЦ)  чи самому абітурієнту з ТОТ швидко і достовірно знайти всі заклади вищої освіти України, у яких є ОЦ і які здійснюють прийом на обрану спеціальність


1. Набрати у пошуковій системі слова «Вступ ЄДЕБО»; натиснути Enter.2. Вибрати перше посилання на екрані.


C:\Users\Admin\Pictures\2.png


3. У меню «РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК» вибрати освітній рівень (зазвичай це буде «бакалавр», але якщо цікавить Медицина, Фармація, промислова фармація або Стоматологія, слід вибрати «магістр»)
C:\Users\Admin\Pictures\3.png

4. Прокрутити сторінку до меню «Спеціальність/Спеціалізація». Спеціальності можна шукати за назвою або знаючи їхній код. А можна просто переглянути усі спеціальності і вибрати ту, яка підійшла. З випадаючого переліку треба вибрати «свою» спеціальність.
C:\Users\Admin\Pictures\4.png


5. Слід поставити «галочку» у віконці «ОЦ «Крим-Україна», ОЦ «Донбас-Україна» і натиснути «ПОШУК».

    C:\Users\Admin\Pictures\5.png

НА СТОРІНЦІ, ЩО З’ЯВИТЬСЯ, БУДЕ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЯКІ МАЮТЬ ОЦ І ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ЗА ОБРАНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ. НАТИСКАЮЧИ НА «КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ», АБІТУРІЄНТ МОЖЕ ПОБАЧИТИ ПРОЕКТНУ КІЛЬКІСТЬ ДЕРЖБЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ ТА ОЦІНИТИ СВОЇ ШАНСИ.Підготували учасники групи №2, тренінг 22-27 травня 2021 р.:

Драч І.Д. (Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України);

Гуцкало О.О. (ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка);

Гаврилюк-Скиба Г.О. (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця) 

Романова О.В. (Рубіжанський індустріально-педагогічний коледж)


Документ створено під час тренінгу «Донбас/Крим-Україна»: особливості вступної кампанії-2021» в Міжнародній зеленій школі. Організатори -  “ ГО «Фонд “Відкрита політика”» спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту “Доступна освіта для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)” програми «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)